Zgłoś się jako fotograf festiwalowy

Formularz zgłoszeniowy - fotografia(Ułatwi nam to komunikację z Tobą)(min. jeden link do portfolio)
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję REGULAMIN Polconu 2017.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zawartych niniejszym formularzu w celu organizacji Polconu 2017.

Zgodnie z art.24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922) informujemy, iż administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych w ramach realizacji otwartego naboru zgłoszeń w ramach Polconu 2017 jest Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki 'Cytadela Syriusza' z siedzibą w Lublinie przy ul. Lwowskiej 12, 20-128 Lublin. Dane osobowe przetwarzane będą w związku z organizacją Polconu 2017 oraz w celach statystycznych i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Składający zgłoszenie posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania skutkować będzie brakiem możliwości złożenia zgłoszenia w niniejszym naborze.

FAQ

Dlaczego miałbym zostać oficjalnym Fotografem Polconu?

Każdy Polcon to niepowtarzalna okazja do szlifowania swoich umiejętności jako fotograf. Ogrom zarówno zaplanowanych atrakcji, jak też przypadkowych sytuacji wartych uchwycenia, tysiące potencjalnych niepowtarzalnych zdjęć. Tylko będąc w centrum wydarzeń można w pełni wykorzystać potencjał Polconu do stworzenia unikatowego reportażu pokazującego koloryt i moc drzemiącą w fandomie. Oficjalny fotograf każdej imprezy odpowiada za jej uwiecznienie i sposób, w jaki zostanie ona odebrana na zewnątrz. Na nim spoczywa ciężar pokazania najważniejszych i najciekawszych momentów danego wydarzenia. Zostając oficjalnym Fotografem Polconu będziesz mógł pokazać swoje umiejętności, podzielić się z innymi swoimi przeżyciami uwiecznionymi na jedynych w swoim rodzaju zdjęciach. Będziesz razem z nami kształtował festiwal i zadbasz o niezapomniane wrażenie, jakie po sobie pozostawi.

Jak mogę zostać Fotografem festiwalowym?

Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz do nas formularz zgłoszeniowy na Fotografa znajdujący się pod tym adresem: http://polcon2017.pl/zgloszenia-fotografia/.

Co przysługuje Fotografowi Polconu?

Fotografowie otrzymują:

  • Darmową wejściówkę na Festiwal,
  • Unikatową koszulkę we wskazanym rozmiarze
  • Prezent niespodziankę
  • Miejsce do spania oraz odpoczynku w salach dla obsługi festiwalu.

Jakie są obowiązki Fotografa?

Współpraca z fotografem odbywa się na podstawie umowy. Każdy Fotograf otrzyma listę atrakcji i punktów programu, które będzie miał za zadanie udokumentować. Przydział zadań i grafik zostanie przedstawiony na spotkaniu zespołu minimum tydzień przed imprezą. Poza stałymi punktami programu liczymy na świetne reportaże uwieczniające Polcon.

Fotograf musi być obecny na wszystkich swoich dyżurach, sprawdzać regularnie skrzynkę adresu email (podanego w formularzu zgłoszeniowym) oraz czytać informacje przekazywane przez email lub Facebooka.

Zdjęcia wykonywane podczas Festiwalu przez oficjalnych Fotografów będą na bieżąco zamieszczane w mediach społecznościowych Polconu.

Ile godzin trwają dyżury Fotografa i kiedy się o nich dowiem?

Łączna suma godzin dyżurów Fotografów oraz grafik zostaną przedstawione podczas zebrania zespołu.

Czy będę mieć czas wolny od dyżurów?

Dyżury zostaną ułożone tak, abyś miał czas odpocząć od pracy i nie będą dłuższe niż sześć godzin z rzędu. Dłuższe dyżury są możliwe tylko i wyłącznie po konsultacji z Fotografem oraz po udzieleniu przez tę osobę zgody na ułożenie dla niej dyżuru dłuższego niż 6 godzin.

Dlaczego powinienem podać adres do swojego konta na Facebooku w formularzu zgłoszeniowym?

Podczas organizacji imprezy Facebook ogromnie ułatwia nam kontakt z osobami chętnymi do współpracy, ponieważ dowiedzą się one natychmiastowo o wysłanych do nich wiadomościach. My z kolei będziemy w stanie zweryfikować czy wszystkie informacje docierają do Fotografów. Dodatkowo zostanie utworzona grupa sekcji fotografów, dzięki czemu już przed imprezą będziesz w stanie zobaczyć, z kim spędzisz festiwal, a organizator sekcji zawsze będzie w kontakcie z Fotografami.

Dlaczego powinienem podać link do portfolio w zgłoszeniu?

Chcemy, by Polcon został udokumentowany w najlepszy możliwie sposób, dlatego liczba oficjalnych Fotografów Polconu jest mocno ograniczona. Ze wszystkich zgłoszeń na podstawie subiektywnej opinii organizatorów zostaną wybrane osoby, z którymi będziemy chcieli współpracować. Im więcej Twoich zdjęć zobaczymy przed  Festiwalem, tym łatwiej będzie nam ocenić, czy Twój styl pasuje do naszej koncepcji.

Dlaczego pytamy o posiadany przez Ciebie sprzęt?

Wiedząc, jakim sprzętem fotograficznym dysponujesz, jesteśmy w stanie lepiej rozplanować grafik i przydział dyżurów tak, abyś był w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jestem z daleka i nie jestem pewny/a czy będę w stanie wziąć udział w zebraniach przed imprezą, co mam zrobić?

O to, kto może wziąć udział w zebraniach przed imprezą, będziemy pytać w późniejszym terminie. Jeżeli Fotograf musiałby przyjechać z daleka i nie może dotrzeć do Lublina, prosimy o informowanie o tym Organizatora sekcji, a zorganizowanie zostanie specjalne szkolenie online.

Pomyliłem się w wypełnianiu formularza zgłoszeniowego?

W przypadku błędu w formularzu prosimy niezwłocznie napisać do nas na email foto@polcon2017.pl.

Skąd będę wiedzieć, czy się dostałem/am?

Wyniki rozpatrzenia zgłoszenia będą wysyłane za pomocą wiadomości email.

Do kiedy mogę się zgłosić jako Fotograf?

Formularz zgłoszeniowy zostanie zamknięty 31 lipca o godzinie 20:00 (poniedziałek). Kilka dni po tym terminie możesz spodziewać się maila informującego o wynikach rozpatrzenia zgłoszeń.